No heloł maj frends (tak wiem, że inaczej się to pisze xd)
Wracam do tego bloga! Aaaaa! Jest coraz więcej wyświetleń (chyba że to tylko moje)
Taak :D W czwartek miałam urodziny i po prostu muszę się pochwalić :D
Dostałam świetne prezenty. W tym dwie książki czyli ,,Zmierzch" i ,,Girl Online" Przeczytałam już ,,Girl Online" i bardzo mi się spodobała więc muszę wam ją polecić ;) Jest to książka Zoelli czyli angielska YouTuberka (nie wiem czy dobrze napisałam). Prowadzi także bloga.Żeby wam za dużo nie zdradzać książka ,,Girl Online" opowiada o 15 letniej Penny. Wspiera ją jej najlepszy przyjaciel, Elliot,który jest homoseksualistą. Penny prowadzi bloga,który zyskał dużą sławę. Niestety sprawy zaczynają przybierać innego obrotu. Zachęcam do przeczytania. Mnie bardzo zaciekawiła i rozmyślam nad nią do teraz chociaż przeczytałam ją do końca o 14 chyba xd Jest już druga część i muszę sobie ją sprawić bo jak nie to umre :D
Ten post był dziwny. Miałam się skupić na moim powrocie a nie na książce. Ale na prawdę mi się podoba :)
No to chyba by było na tyle
Pa :*