niedziela, 14 lutego 2016

Walentynki!

Heej!

Moi kochani chciałabym wam życzyć wesołych walentynek. Żebyście je miło spędzili.Pamiętajcie, walentynki możecie również spędzać z rodziną, znajomymi których bardzo kochacie. Moje walentynki to sprzątanie. Super xD


Piękne kwiaty *-* Trochę kojarzą mi się z Simsami xd

sobota, 13 lutego 2016

Tag: Mój styl

No heej!
Teraz aktualnie czytam ,,Zmierzch". Kiedy człowiek to czyta uświadamia sobie jakie nudne ma życie :D Ale nie o tym. Dzisiaj przychodzę do was z Tagiem: Mój styl

Zaczynajmy:


1.Z dżinsów wolisz szorty przed kolano, za kolano czy rurki?
Chyba rurki ^^

2.Bluzka obcisła czy luźna?
Zależy

3.Najlepiej się czujesz w bluzce która ma ramiączka, krótki rękaw czy długi rękaw?
Krótki rękaw

4. Powiedziałabyś, że lubisz zimową modę za to, że zimowe buty są extra, za to, że są różne rodzaje czapek, szalików, kominów itd.,  czy za to, że uwielbiasz chodzić w zimowych kurtkach/płaszczach?
Za buty *-* Kocham buty :D

5.Z butów na spacer zdecydowanie wybierzesz szpilki,sandały, trampki, klapki, botki, adidasy czy inne?
No pewnie, że klapki! A tak serio to trampki ^^

6.Wolisz bluzkę z dekoltem U czy V?
Raczej U

7. Kupując ciuchy patrzę między innym na modę, wygodę, kolor, napis,koszt, czy dobrze na tobie leżą?
Na koszt i czy dobrze na mnie leżą ^^

8.Nigdy nie wyjdę w...
Zbyt luźnych spodniach

9.Czy wzorujesz się na modzie jakiejś gwiazdy? Jak tak to jakiej?
Raczej nie

10.Wyobraź sobie, że w Twoim domu nie ma prądu i nie możesz sobie niczym poświecić a w domu jest bardzo ciemno. Jak się ubierzesz żeby zdążyć do szkoły?
Ponieważ mam troche bluzek z nadrukami i po obmacaniu (bez skojarzeń xd) wiedziałabym jaka to bluzka, a spodnie no to łatwo rozróżnić :)

To na tyle w tym jakże interesującym poście :D
Czekajcie na następny marchewki ^^

                                                                                                                                            Bay

niedziela, 7 lutego 2016

Powrót+coś innego xd

No heloł maj frends (tak wiem, że inaczej się to pisze xd)

Wracam do tego bloga! Aaaaa! Jest coraz więcej wyświetleń (chyba że to tylko moje)
Taak :D W czwartek miałam urodziny i po prostu muszę się pochwalić :D
Dostałam świetne prezenty. W tym dwie książki czyli ,,Zmierzch" i ,,Girl Online" Przeczytałam już ,,Girl Online" i bardzo mi się spodobała więc muszę wam ją polecić ;) Jest to książka Zoelli czyli angielska YouTuberka (nie wiem czy dobrze napisałam). Prowadzi także bloga.Żeby wam za dużo nie zdradzać książka ,,Girl Online" opowiada o 15 letniej Penny. Wspiera ją jej najlepszy przyjaciel, Elliot,który jest homoseksualistą. Penny prowadzi bloga,który zyskał dużą sławę. Niestety sprawy zaczynają przybierać innego obrotu. Zachęcam do przeczytania. Mnie bardzo zaciekawiła i rozmyślam nad nią do teraz chociaż przeczytałam ją do końca o 14 chyba xd Jest już druga część i muszę sobie ją sprawić bo jak nie to umre :D

Ten post był dziwny. Miałam się skupić na moim powrocie a nie na książce. Ale na prawdę mi się podoba :)

No to chyba by było na tyle
Pa :*